Gjendet i vdekur në banesë një shtetas rus në Shëngjin, dyshimet e para

0
778

Një person është gjetur i vdekur në katin e pestë të një pallati në Shëngjin.

Bëhet fjalë për një 39-vjeçarë me origjinë ruse, i identifikuar si Eduart Niksini.

Ky i fundit është gjetur pa shenja jete nga kunati, i cili ka lajmëruar më pas dhe policinë.

 

 

Dyshimet e para të uniformave blu, janë se 39-vjeçari ka ndërruar jetë nga përdorimi i pijeve alkoolike dhe substancave të tjera, pasi nga këqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera. Megjithatë, hetimet mbi këtë rast po vijojnë.

Njoftimi i Policisë:

Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 22:40, të mbrëmjes së kaluar, në Shengjin, Lezhë,në katin e pestë të një banesë, është gjetur pa shenja jete nga kunati i tij, shtetasi E.N.,39 vjeç, me shtetesi Ruse , i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojё e përdorimit të pijeve alkoolike dhe substancave të tjera.

Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here