Shëngjin, vajza 4-vjeçare nga Kosova rrezikon mbytjen, dërgohet me urgjencë në spital

0
541

Një vajzë e vogël 4-vjeçare ka rrezikuar të mbytet në plazhin e Shëngjinit.

Fëmija me iniciale E.K nga Kosova u arrit  të nxirrej nga uji dhe është dërguar me urgjencë në spital.

E mitura kishte ardhur me pushime bashke me familjen në Shëngjin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here