Operacioni ndërkombëtar me 38 urdhër-arreste, mes të arrestuarve 5 punonjës policie dhe 1 prokuror

0
908

Janë pesë punonjës policie dhe 1 prokuror mes personave të arrestuar në një operacion ndërkombëtar kundër një grupi kriminal të dyshuar për korrupsion, shpërdorim detyre, pastrim parash e trafik ndërkombëtar të sasive të konsiderueshme të lëndëve narkotike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here