MERKATO/ Vllaznia firmos me braziliani Wellinton Gustavo (Gigante)

0
845

➡️ FIRMOS BRAZILIANI WELLINTON GUSTAVO “GIGANTE”

KF Vllaznia bën të ditur se ka arritur akordin dhe ka firmosur me fantazistin brazilian Wellinton Gustavo “Gigante”. Ai prej disa ditësh ka qenë në stërvitje me ekipin dhe stafi teknik ka dhënë ok-in për të. Për rrjedhojë drejtuesit e klubit kanë gjetur marrëveshjen dhe futbollisti 25 vjeçar do të jetë pjesë e jona për tre vitet e ardhshme.
Welcome Wellinton Gustavo!🔴🔵

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here