Shans tjetër për maturantët, ja datat kur mund të plotësojnë formularët A1/A1Z

0
542

 

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi nëpërmjet një statusi në facebook, bëri të ditur se për plotësimin e formularëve A1/A1Z është dhënë një tjetër mundësi mes datave 7 dhe 9 korrik.

“Pas kërkesave të shumta të të interesuarve që kanë përfunduar maturën dhe ende nuk kanë plotësuar formularët A1/A1Z, i ftoj të shfrytëzojnë edhe një mundësi të re për të kryer këtë aplikim në datat 7 deri 9 korrik 2021. Suksese të gjithëve”,-shkruan kushi në facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here