Aksident i rëndë në Laç, automjeti ndahet në dysh nga barriera anësore e rrugës

0
803

Një aksident ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në aksin rrugor në autostradën Milot-Mamurras, ku një mjet është çarë në dysh nga barriera anësore e rrugës.

Në makinë ndodhej vetëm drejtuesi i cili është plagosur dhe është dërguar në spitalin e Traumës për mjekim të specializuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here