Ambasada e SHBA: Aplikoni nëse doni të punoni në SPAK kundër krimit dhe korrupsionit

0
467

Ambasada amerikane në Tiranë ka përforcuar thirrjen e Strukturës së Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit për të rekrutuar punonjës në radhët e saj.

Ambasada bëri thirrje publikisht sot në Fb, në vazhdim të mbështetjes që po i jep reformimit të drejtësisë në Shqipëri:

“Doni të punoni për SPAK? Tani është mundësia juaj! SPAK ka shpallur hapjen e aplikimeve për pozicionin e Koordinatorit për Marrëdhënien me Median. Shihni kualifikimet e kërkuara. Aplikoni sot dhe bashkohuni në luftën kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar në Shqipëri,” përfundon mesazhi që shoqërohet me njoftimin në vijim.

Njoftimi në faqen zyrtare të SPAK:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here