Erald Çinari në Turqi/ Shkodrani flet për transfertën në këtë kampionat si dhe ecurinë e Vllaznisë në Europë

0
871

 

 

Është prodhim i futbollit shkodran,  më pas veshi uniformën e Partizanit, dhe në sezonin e ri futbollisti Erald Çinari do të luajë me skuadrën e re të kampionatit turk, Samsunspor, me të cilën ka firmosur një kontratë 3-vjeçare me një vit të drejtë rinovimi. Ai flet për transferimin ne shtetin turk dhe pergatitjet që po bëhen për sezonin e ri.

Ndonëse nuk ka ka qënë pjesë e kuqebluve në përballjet e sivjetme të Conference League, për Vllazninë e tij të zemrës emocionet kanë qënë të forta.

Çinari e mbyll me mesazhin që si Vllaznia dhe Partizani ku kaloi ditë të bukura, të kalojnë turin  e dytë të konference league./TV1-CHANNEL/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here