Shkoder/ Mbytet 7 vjeçarja ne lumin Buna

0
2971

 

Mbytet nje vajze 7 vjeçe me inicialet Z.L ne ujerat e lumit Buna ne afersi te fshatit Oblike te njesise Ana e Malit.7 vjeçarja po lahej me familjaret dhe pa pritur ka humbur jeten ne lumin Buna.

Policia ndodhet ne vendngjarje per te bera sqarimin e plote te rrethanave te kesaj ngjarje.

Shkodër/ Informacion paraprak

Më datë 27.07.2021, rreth orës 15:45, në lumin Buna, në vendin e quajtur fshati Zues, Shkodër, është mbytur duke u larë në lumë, shtetasja Z. L., 13 vjeçe, banuese në Oblikë, Shkodër.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here