Nga Flamur Noka te Lindita Metaliaj, këta janë 15 anëtarët e Kryesisë së re të PD-së

0
1209

Një ditë pas votimit për Kryesinë e re të Partisë Dermokratike, zbardhen emrat e 15 fituesve, 10 prej të cilëve janë burra dhe 5 gra.

-Gert Bogdani

-Agron Gjekmarkaj

-Tomorr Alizoti

-Ervin Salianji

-Flamur Noka

-Oerd Bylykbashi

-Kreshnik Collaku

-Aldo Bumçi

-Fitim Zekthi

-Gent Strazimiri

-Oriola Pampuri

-Dhurata Çupi

-Juela Hamati

-Taulanta Jaupi

-Lindita Metaliaj

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here