Shkodër/Plagoset me armë zjarri 54 vjecari, qëllohet me dy plumba

0
1422

 

Nje plagosje me arme zjarri ka ndodhur prane shkolles pyjore ne Shkoder. Sipas informacioneve i plagosur ka mbetur shtetasi N.H rreth 54 vjec.

Ngjarja ka ndodhur ne afersi te shkolles pyjore. 54 vjecari ka marre dy plumba ne kembe dhe eshte derguar ne spitalin rajonal te Shkodres dhe ndodhet jashte rrezikut per jeten.

Policia ne vendngjarje po punon per identifikimin dhe kapjen e autorit. Ta paqarta arsyet e plagosjes.

Shkodër/Informacion paraprak

Më datë 04.09.2021, rreth 10:15, në afërsi të shkollës Pyjore, Shkodër, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri në këmbë, jashtë rrezikut për jetën shtetasi N. H., 54 vjeç, banues Vau Dejës.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë shërbimet e Policisë ku vijon krehja e zonës për kapjen e autorit.

Grupi hetimor nën drejtimine Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe vijon punë për sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e ngjarjes.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here