Vritet me armë zjarri një person në Tropojë

0
744

 

Një 49-vjeçar është vrarë me armë zjarr pasditen e sotme në Tropojë. Viktima është identifikuar si shtetasi I.G.

Policia është vendosur menjëherë në ndjekje të autorit të vrasjes në Tropojë. Bëhet me dije se autori është identifikuar dhe tashmë është shpallur në kërkim.

Po krihet zona për bërë të mundur kapjen e autorit.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Tropojë

Vret me armë zjarri 49- vjeçarin, Policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin e dyshuar.

Sot, rreth orës 15:30, në fshatin Çerem, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi I.G., 49 vjeç, banues në Çerem.

Menjëherë në vendngjarje janë nisur shërbimet e Policisë, të cilat falë veprimeve të shpejta bënë të mundur identifikimin dhe shpalljen në kërkim të autorit të dyshuar, shtetasit A. I., banues në Çerem.

Vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit të dyshuar.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tropojë, vijon punën për zbardhjen dhe dokumentimin e  plotë të  rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here