Djegia e spitalit Covid në Tetovë, Rama: Ngushëllime familjeve të viktimave, përqafime vëllazëror për krejt komunitetin tetovar

0
486

Kryeministri Edi Rama iu është bashkuar mesazheve ngushëlluese për ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmë në spitalin modular të Covid-it në Tetove, ku deri më tani flitet për 10 viktima.

Përmes një statusi në ‘Facebook’ kreu i qeverisë ka ngushëlluar familjarët e viktimave, ndërsa e ka shoqëruar postimin dhe me një fjongo të zezë në shenjë zie.

MESAZHI I RAMËS
MIRËMËNGJES 🖤
dhe duke u bashkuar me të gjithë ju në ngushëllimet më të ndjera për familjet e viktimave të tragjedisë së mbrëmshme në spitalin Covid të Tetovës, si edhe në përqafimin vëllazëror për krejt komunitetin tetovar dhe mbarë popullin e Maqedonisë së Veriut, ju uroj një ditë të qetë juve e gjithë familjeve tuaja❤️

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here