Thursday, August 11, 2022
HomePolitikëNishani: Basha një deputet, nuk besoj se sot ka më njeri që...

Nishani: Basha një deputet, nuk besoj se sot ka më njeri që ti shkojë nga pas

-

Ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani thotë se sot Lulzim Basha është një deputet, dhe për të nuk beson se ka më njeri që ti shkojë nga pas.

Postimi i plotë

Nuk besoj se ka ndonjë individ që aspiron politikën e që ti shkojë më sot pas Lulzim Bashës.

Lulzim Basha tashmë është veçse një deputet deri në zgjedhjet e parakohshme parlamentare e mandej ikën në Holandë.

Shqipëria do të bëhet!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,433FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts