Wednesday, August 17, 2022
HomeAktualitet‘2022 do të jetë i vështirë për ata që shkelin ligjin’, kreu...

‘2022 do të jetë i vështirë për ata që shkelin ligjin’, kreu i SPAK: Ka hetim për të tre inceneratorët

-

Kryetari i Strukturës së Posaçme Antikorrupsion dhe AntiKrim (SPAK) Arben Kraja në një komunikim për mediat foli për çështjen e inceneratorëve.

I pyetur nga gazetarët nëse do të ketë hetim për inceneratorin e Tiranës, ai tha se hetimi është i hapur jo vetëm për inceneratorin e Tiranës, por për të tre inceneratorët atë të Fierit, Elbasanit dhe Tiranës.

Pyetje: A ka hetim për inceneratorin e Tiranës?

Kraja: Ka hetim për të tre inceneratorët.

Gjithashtu ai theksoi se viti 2022 do jetë i vështirë për personat që shkelin ligjet.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts