Wednesday, August 17, 2022
HomeKronikaAksident i rëndë në Dibër, humbet jetën një person dhe plagosen 3...

Aksident i rëndë në Dibër, humbet jetën një person dhe plagosen 3 të tjerë

-

 

Një person ka humbur jetën dhe tre të tjerë kanë mbetur të plagosur, pas një aksidenti të rëndë me makinë, në Dibër, njoftoi policia lokale.

Ngjarja ndodhi rreth orës 11:30, në aksin rrugor Peshkopi-Maqellarë, ku ka dalë nga rruga automjeti tip Volkswagen Pasat, dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi E. H., si dhe kanë mbetur të lënduar dhe shtetasit që udhëtonin në automjet P. H., D. H., dhe A. H., të cilët janë transportuar për ndihmë mjekësore në spital.

Policia po heton për shkaqet e aksidentit.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts