Wednesday, August 17, 2022
HomeAktualitetDimri i parë pa izolim, Thethi, Razma e Vermoshi zbardhen nga bora

Dimri i parë pa izolim, Thethi, Razma e Vermoshi zbardhen nga bora

-

Edhe zonat malore të qarkut Shkodër janë përfshirë nga reshjet e dëborës.

Në një kontrast nga vitet e shkuara ky është dimri i parë që këto zona nuk janë të bllokuara.

Drejt Thethit, Razmës dhe Vermoshit mund të udhëtosh pa probleme, por këshillohet përdorimi gomave dimërore dhe zinxhirëve për shkak se ka ngrica në segmente të caktuara.

Kontraktorët e rrugëve kanë kryer kriposjen e tyre dhe po mbahen të hapura me fadromat e vendosura në këto zona.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts