Sunday, August 14, 2022
HomeAktualitetRama jep lajmin e mirë për qytetarët dhe subjektet që regjistrojnë mjetet...

Rama jep lajmin e mirë për qytetarët dhe subjektet që regjistrojnë mjetet rrugore për herë të parë

-

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një lajm të mirë për të gjithë qytetarët dhe subjektet që regjistrojnë mjetet rrugore për herë të parë.

Me anë të një postimi në Facebook, kreu i qeverisë thotë se duke nisur nga sot eliminohen të tjera angari, kohë pritjeje e kosto të tepërta për qytetarët e subjektet që regjistrojnë mjete rrugore për herë të parë.

Mirëmëngjes dhe me lajmin e mirë se duke nisur nga sot eliminojmë të tjera angari, kohë pritjeje e kosto të tepërta për qytetarët e subjektet që regjistrojnë mjete rrugore për herë të parë, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,432FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts