Saturday, August 13, 2022
HomePolitikëZgjedhjet në FSHF, Meta: 3 vjet na bllokuat negociatat me BE, po...

Zgjedhjet në FSHF, Meta: 3 vjet na bllokuat negociatat me BE, po nga UEFA përse doni të na përzini?

-

 

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me zgjedhjet për kreun e FSHF-së.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale kreu i shtetit thekson se “Mjaft me dhunë politike e shantazhe mafioze ndaj sportit!”.

REAGIMI I METËS
Negociatat keni tre vjet që na i bllokuat me Bashkimin Europian, po nga UEFA përse doni të na përzini?
Mjaft me dhunë politike dhe shantazhe mafioze ndaj sportit!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,432FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts