Wednesday, August 17, 2022
HomesocialeArtistët e sportistët e qytetit të Shkodrës ndajnë emocionet e tyre në...

Artistët e sportistët e qytetit të Shkodrës ndajnë emocionet e tyre në ditën e ndarjes së çmimeve ”Mjeshtër i Madh”

-

Kreu i shtetit Ilir Meta, nderon me cmime shume artist e sportist te qytetit te Shkodres. Keto artist na percjellin emocionet e tyre ne emisionin ‘’Prespektive’’ ne Tv1 Channel. Njerez te cilet kane  ngritur lart emrin e qytetarise shkodrane. Figura te shquara te qytetit tone.

Na percjell emosinet e shumta aktori Agron Dizdari: Jane emocione shume te medha,ashtu sic thate edhe ju me shume te drejte une ne rralle te pare duhet te falenderoi publikun. Duhet te falenderoi edhe presidencen qe e shikoi te arsyesshme te me jap kete titull. Do ti jem mirnjohes ashtu sic i jam mirnjohes te gjithe jeten time popullit . Falenderoi shume zotin president.

Eshte dicka e jashtezakonshme kur duartrokitjet e publikut per mua dhe shoket e mi po shperblehen ne kete menyre.Une kam edhe nje gezim me te madh, ku sot presidenti dekoron me me urdhrin ‘’Nder I Kombit ‘’ babain tim . Kjo eshte kenaqesia me e madhe e imja,gezimi me I madh.

Shume artist e sportiest te tjere shprehen emocionet e tyre ne emisionin ‘’Prespektive’’.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts