Tuesday, August 16, 2022
HomePolitikëZgjedhjet e 6 marsit, përfundon mbledhja e Kryesisë së PS, ja kandidaturat...

Zgjedhjet e 6 marsit, përfundon mbledhja e Kryesisë së PS, ja kandidaturat për Shkodrën Dibrën e Durrësin

-

Ka përfunduar pas disa orësh mbledhja e Kryesisë së PS, ku dhe është diskutuar për kandidatët e zgjedhjeve të 6 marsit.

Sekretari i Përgjithshëm i PS Damian Gjiknuri në një deklaratë për mediat, ka bërë me dije se Kandidatja e PS në Durrës do të jetë Emirjona Sako.

Në Shkodër PS kandidon me Majlinda Angonin, ndërsa në Dibër kandidon me Rahim Spahiun.

Ai ka thënë se janë të gatshëm të hyjnë në  zgjedhjet e 6 marsit.

Damian Gjiknuri: Kandidatja e PS në Durrës do të jetë Emirjona Sako

Kryesia e PS u nis nga parimet që kaniddatët të jenë figura të pastra dhe që janë të lidhura me PS. Ne jemi të gatshëm të hyjmë në zgjedhje dhe pse jo të mos fitojmë të gjithë bashkitë. Është një moment I mirë për t’I marrë të gjitha bashkitë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,436FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts