Thursday, August 11, 2022
HomePolitikëRama: Shqipëria i vetmi vend në rajon dhe Europë me zero taksë...

Rama: Shqipëria i vetmi vend në rajon dhe Europë me zero taksë për biznesin e vogël

-

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një grafik me vendet e rajonit dhe thotë se qeveria shqiptare është e vetmja që ka lënë taksën zero për biznesin e vogël.

Rama thotë se ndjek parimin kush fiton më shumë paguan më shumë dhe kush fiton më pak, paguan më pak.

Postimi i kryeministrit Edi Rama:

Ndërkohë ja edhe fakti tjetër, i vetmi vend në rajon dhe në Europë me ZERO taksë për biznesin e vogël, sepse për ne kush fiton më shumë paguan më shumë, kush fiton më pak paguan më pak.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,430FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts