Friday, September 30, 2022
HomeAktualitetMeta: Ju ndihmoftë Abaz Aliu dhe të keni bekimet e Zotit!

Meta: Ju ndihmoftë Abaz Aliu dhe të keni bekimet e Zotit!

-

Presidenti Meta ka uruar sot Sulltan Nevruzin:
Me këtë super pamje nga Mali i shenjtë i Tomorrit ju uroj përzemërsisht: Gëzuar Sulltan Nevruzin, festën simbol të fitores së pranverës mbi dimrin, të shpresës mbi dëshpërimin! Shëndet të mirë dhe mbarësi për të gjithë!
Ju ndihmoftë Abaz Aliu dhe të keni bekimet e Zotit!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,508FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts