Tuesday, August 16, 2022
HomePolitikëUrim i veçantë i kryeministrit për bektashinjtë

Urim i veçantë i kryeministrit për bektashinjtë

-

Kryeministri Rama ka uruar festen e bektashinjve me këtë foto dhe shënimin e meposhtëm: “Me teqenë magjike të Sari Salltikut e me urimin për besimtarët bektashinj në këtë ditë të shënuar sot për ta, ju uroj të gjithëve një ditë me dritë brenda vetes”.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts