Tuesday, August 16, 2022
HomeAktualitetKryeministri nxjerr pamjet “spektakolare” nga Thumana: Shëmbëlltyrë e shpresës

Kryeministri nxjerr pamjet “spektakolare” nga Thumana: Shëmbëlltyrë e shpresës

-

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm një foto ku duket tërësisht Thumana e rindërtuar nga e para pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit 2019.

Në postimin e tij në Facebook, krahas pamjeve, Rama shkruan: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me këtë pamje spektakolare të Thumanës së Rilindur si shembëlltyrë e shpresës, besimit, durimit dhe punës së palodhur, ju uroj një javë të mbarë🙏

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts