Saturday, December 10, 2022
HomePolitikëNjë ditë para Kongresit të PS, Rama mbledh ministrat dhe deputetët

Një ditë para Kongresit të PS, Rama mbledh ministrat dhe deputetët

-

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme do të zhvillojë një takim me ministrat dhe deputetët tek “Vila 30.”

Takimi vjen një ditë para Kongresit të PS i cili do të mbahet ditën e nesërme, 9 prill në Pallatin e Kongreseve.

Nuk dihet se cila është arsyeja e takimit të sotëm të kreut të PS me kabinetin e tij.

Takimi i nesërm i socialistëve do të ndahet në disa panele, si situata në Ukrainë, energjetika, shëndetësia apo kushtet sociale.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,601FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts