Saturday, August 13, 2022
HomeAktualitetRritet sërish çmimi i naftës dhe i benzinës në vend. Ja sa...

Rritet sërish çmimi i naftës dhe i benzinës në vend. Ja sa do të shitet prej ditës së sotme

-

Mësohet se do të rritet sërish çmimi i naftës, megjithëse nuk është bërë ende publik vendimi i Bordit të Transparencës.

Që prej orës 18:00 të ditës së sotme, nafta do të shitet me 226 lekë, benzina me 209 lekë ndërsa gazi me 115 lekë për litër.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,432FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts