Tuesday, August 9, 2022
HomeAktualitetAmbasada e SHBA-së në Tiranë uron besimtarët për Pashkët

Ambasada e SHBA-së në Tiranë uron besimtarët për Pashkët

-

Ambasada amerikane në Tiranë, ka uruar të gjithë besimtarët katolikë shqiptarë për festën e Pashkëve.

Në një postim në faqen e saj zyrtare, ambasada shprehet se “nga komuniteti ynë tek familjet tuaja urojnë Pashkët për të gjithë ata që e festojnë këtë ditë”.

Më tej thuhet edhe se “Nga komuniteti ynë te komunitetet dhe familjet tuaja, i urojmë Gëzuar Pashkët të gjithëve atyre në Shqipëri që festojnë këtë ditë! Sjelltë kjo ditë e shenjtë gëzim, paqe dhe shpresë për ju dhe familjet tuaja”, shkruan ambasada e SHBA.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,433FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts