Tuesday, January 31, 2023
HomePolitikëBerisha sqaron debatin me Alibeajn: Ishte keqkuptim, dëgjova që emri im ishte...

Berisha sqaron debatin me Alibeajn: Ishte keqkuptim, dëgjova që emri im ishte lakuar dhe…

-

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sqaruar për mediat debatin që pati me Enkelejd Alibeajn në foltoren e Kuvendit.

“Ishte një keqkuptim. Alibeaj do i kthente përgjigje sepse i ka përmendur emrin. Unë dëgjova që emri im ishte lakuar disa herë. Unë do të merresha me çështje madhore. Që një kryeministër të nxirret nga avioni me forcë s’ka skandal më të madh”, tha Berisha.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,686FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts