Monday, August 15, 2022
HomeKronikaPolicia operacion në Lezhë, dy persona të ndaluar për tjetërsimin e pronave...

Policia operacion në Lezhë, dy persona të ndaluar për tjetërsimin e pronave në Shëngjin

-

Policia e Lezhës ka ndërmarrë një operacion për arrestimin e të dënuarve për tjetërsimin e pronave në Shëngjin.

Burimet bëjnë me dije se deri tani është ekzekutuar vendimi i Gjykatës së Posaçme të Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar për dy persona.

Në dosjen e tjetërsimit të pronave në Shëngjin ishin dhe 10 persona të afërm dhe me lidhje me ish-deputetin e PS, Arben Ndoka.

Operacioni në Lezhë ka nisur që mbrëmë, ende nuk dihen emrat e të ndaluarve.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts