Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëZyrtarja e lartë e DASH, mes Gabriel Escobar dhe Yuri Kim, takohet...

Zyrtarja e lartë e DASH, mes Gabriel Escobar dhe Yuri Kim, takohet me Alibeajn, Tabakun e Bardhin

-

Ndihmëssekretarja e Çështjeve Evropiane dhe Euroaziatike Karen Donfried, ka nisur takimin me Enkelejd Alibeajn, Jorida Tabakun dhe Gazment Bardhin.

Donfried shoqërohet  nga i Dërguari i Posaçëm për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar dhe nga ambasadorja Yuri Kim.

Për shkak se selia blu është marrë në kontroll nga Sali Berisha, takimi po mbahet në ambientet e Kryesisë së Kuvendit.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts