Thursday, August 11, 2022
HomePolitikëDeputeti Agron Çela uron festën e Fiter Bajramit: Në paqe e harmoni...

Deputeti Agron Çela uron festën e Fiter Bajramit: Në paqe e harmoni qofshi e festofshi gjithmonë Fiter Bajramin e çdo festë tjetër në familjet tuaja, me të afërmit e miqtë tuaj!

-

Deputeti Agron Çela ka uruar besimtaret për festen e Fiter Bajramit.

Permes nje postimi në Facebook deputeti Çela shpreh urimin e tij per besimtaret myslimane.

Postimi i plote:

Gezuar Fiter Bajramin, te nderuar mysliman te qarkut te Shkodres dhe mbare Shqiperise !
Muaji i shenjte i Ramazanit, muaji i sakrifices dhe i forcimit te metejshem, te solidaritetit ndaj njeri tjetrit, pason menjehere me festen e mrekullueshme te Fiter Bajramit !
Si te gjitha festat e tjera fetare, edhe kjo e Fiter Bajramit i larteson akoma me shume vlerat e tolerances mes besimtareve e te gjithe qytetareve, respektin e mirenjohjen e ndersjellte dhe forcimin e besimit tek Zoti !
Keshtu ne paqe e harmoni qofshi e festofshi gjithmone Fiter Bajramin e çdo feste tjeter ne familjet tuaja, me te afermit e miqte tuaj!
Edhe njehere iu uroj perzemersisht gezuar Fiter Bajramin!
Respekt dhe mirenjohje per te gjithe besimtaret mysliman dhe gjithe qytetaret e Shqiperise! Lumturia mbreterofte ne familjet tuaja!
Agron Çela, Deputet i Qarkut te Shkodres!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,431FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts