Friday, September 30, 2022
HomeAktualitetBien në greminë dy turistë gjermanë, humb jetën njëri prej tyre

Bien në greminë dy turistë gjermanë, humb jetën njëri prej tyre

-

Dy turistë gjermanë kishin rënë në një greminë në Valbonë, ndërsa eksploronin zonën. Mësohet se një nga turistët ka humbur jetën, ndërsa mësohet se tjetri ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia është nisur drejt vendngjarjes, ndërsa ende nuk dihet gjendja shëndetësore e turistit tjetër.

Mësohet se turistët ishin duke shkuar drejt Thethit dhe se janë rrëzuar në shtegun që të nxjerr nga alpet e Valbonës në ato të Thethit.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,508FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts