Wednesday, August 17, 2022
HomePolitikëMeta reagon për ngjarjet kriminale në Tiranë: Apeloj me forcë për një...

Meta reagon për ngjarjet kriminale në Tiranë: Apeloj me forcë për një analizë dhe reflektim të thellë

-

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar për ngjarjet e ndodhur dje në kryeqytet, me protagonistë efektivë të Policisë së Shtetit. Meta apelon me forcë
për një analizë dhe reflektim të thellë nga strukturat përkatëse të Policisë së Shtetit.

“Duke shprehur ngushëllimet më të sinqerta për familjen e oficerit të ndjerë të policisë Çaush Saliasi, që humbi jetën mbrëmë vonë, i qëlluar me armë zjarri nga një koleg i tij në ambientet e Komisariatit të Policisë nr.3 në Tiranë, apeloj me forcë për një analizë dhe reflektim të thellë nga strukturat përkatëse të Policisë së Shtetit për parandalimin e ngjarjeve të tilla, që tronditin rëndë besimin e publikut te ky institucion”, deklaron Presidenti Meta.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts