Wednesday, August 17, 2022
HomeAktualitetKryeministri Rama: Krenar për përshtypjet fantastike që Shqipëria la në sytë e...

Kryeministri Rama: Krenar për përshtypjet fantastike që Shqipëria la në sytë e Europës

-

Pas atmosferës spektakolare në finalen e mbrëmshme, Kryeministri Rama poston mëngjesin e sotëm dy pamjet më emocionuese të kësaj ndeshjeje dhe shkruan:

MIRËMËNGJES 😊
dhe me falenderimin e përzemërt për të gjithë ata që i dhanë jetë eurombrëmjes së djeshme të Shqipërisë, si edhe me krenarinë për përshtypjet fantastike që Shqipëria la në sytë e mbarë Europës, ju uroj një ditë të mbarë🇦🇱

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts