Wednesday, August 17, 2022
HomePolitikëKuvendi nderon Bujar Nishanin, deputetët një minutë heshtje për ish-presidentin

Kuvendi nderon Bujar Nishanin, deputetët një minutë heshtje për ish-presidentin

-

Sot Kuvendi ka përkujtuar me një minutë heshtje sot ish-presidentin Bujar Nishani, i cili ditën e shtunë u nda nga jeta pas një sëmundje.

Ai humbi jetën në një spital në Gjermani.

“Ne ndër te ish-ministrit, ish-presidentit Bujar Nishani, mbajmë një minutë heshtje”, tha nënkryetarja e Kuvendit, Ermonela Felaj. Deputetët u ngritën të gjithë në këmbë, dhe mbajtën heshtjen.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts