Monday, August 15, 2022
HomePolitikëSi do t’i bashkoni demokratët? Berisha sulmon Alibeajn dhe grupin e tij:...

Si do t’i bashkoni demokratët? Berisha sulmon Alibeajn dhe grupin e tij: Veglat e Ramës janë në shërbim të tij

-

Në një komunikim për mediat Kreu i PD Sali Berisha u pyet se më parë fajësohej Lulzim Basha dhe Enkelejd Alibeaj për përçarjen e PD, ndërsa sot që është kreu i PD, përse ende nuk ka një bashkim të partive opozitave, ai tha se veglat e Edi Ramës janë në shërbim të Ramës.

Pyetje: Ju flisni për një bashkim të partive opozitare. Deri dje fajësonit Bashën dhe Alibeajn, sot jeni kryetar çfarë është bërë?

Berisha: Veglat e Edi Ramës janë në shërbim të Ramës . Siç bënë lojën e neveritshme të presidentit në funksion të imazhit të tij dhe Ramës, marrin përsipër që të keq shfrytëzohen për komisione te reformave të Ramës. Ne do të bashkohemi me ata të cilët janë për të shpëtuar Shqipërinë nga ky regjim monist, i bazuar në krimin, drogën.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,432FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts