Saturday, April 20, 2024
HomeAktualitetRama poston pamjet nga pelegrinazhi në Kishën e Shën Ndout: Dëshirat dhe...

Rama poston pamjet nga pelegrinazhi në Kishën e Shën Ndout: Dëshirat dhe lutjet do të dëgjohen për të gjithë

-

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga pelegrinazhi në Kishin e Shën Ndout në Laç, me rastin e mbylljes së 13 të Martave të shenjta.

Postimi i plotë i Edi Ramës: 

MIRËMËNGJES 🙏
dhe me besimin se në këtë ditë të shënuar të mbylljes së pelegrinazhit të përvitshëm të 13 të Martave në Kishën e Shën Ndout, dëshirat dhe lutjet do të dëgjohen për të gjithë pelegrinët nga Shqipëria dhe Diaspora, të cilët pavarësisht besimeve të ndryshme fetare, i drejtohen çdo vit këtij vendi të shenjtë me përuljen para Zotit, ju uroj një javë të mbarë

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts