Wednesday, August 17, 2022
HomePolitikëRama takon presidentin e SHBA-ve, Jeo Biden

Rama takon presidentin e SHBA-ve, Jeo Biden

-

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me presidentin e SHBA-ve Jeo Binden.

Rama dhe Biden ndodhen në samitin e NATO-s që po mbahet në Spanjë. Ka qenë zyra e shtypit të Kryeministrisë që ka publikuar një foto të Ramës me presidentin e SHBA-ve.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts