Sunday, August 14, 2022
HomePolitikëNjë ditë pasi i la stafetën e presidentit Begajt, Meta nxjerr foton...

Një ditë pasi i la stafetën e presidentit Begajt, Meta nxjerr foton dhe paralajmëron: Një horizont i ri plot dritë e shpresë!

-

Ish-presidenti i Republikës, Ilir Meta e ka nisur ditën në mënyrë tejet të veçantë, ku ka postuar një foto me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi.

Në një postim në ‘Facebook’ Meta shkruan “Një horizont i ri plot dritë e shpresë!”.

Kujtojmë se shpesh herë në daljet e tij mediatike Meta ka pohuar se pas 24 korrikut, datë kur do të linte dhe detyrën e kreut të shtetit, do t’i kthehej politikës fuqishëm.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,432FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts