Thursday, August 11, 2022
HomePolitikëKryemadhi tregon faktet e reja që ka depozituar në SPAK për inceneratorin...

Kryemadhi tregon faktet e reja që ka depozituar në SPAK për inceneratorin e Tiranës

-

Ish-kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në një prononcim për mediat ka vijuar denoncimet për inceneratorin e Tiranës. Ajo ka bërë me dije detaje nga dosja që i ka dorëzuar SPAK.

“Aq më shumë varfërohen qytetarët e Tiranë dhe të Shqipërisë. Disa ditë më parë, javën e kaluar kam dorëzuar në SPAK materiale të tjera sqaruese, duke plotësuar dosjen e inceneratorin e Tiranës. Edhe pse në këto muaj të nxehtë mund të jetë e vështirë për të punuar, vazhdoj me këmbëngulje për të vijuar hetimet. Sot do ju bëj me dije materialin që ia kam dorëzuar SPAK. Ia kam lehtësuar punën. E kam shpërndarë dhe në të gjitha kancelaritë ndërkombëtare.”, tha Kryemadhi.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,430FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts