Tuesday, August 16, 2022
HomePolitikëPresidenti Biden mesazh shqiptarëve më 100 vjetorin e marrëdhënieve Shqipëri - SHBA

Presidenti Biden mesazh shqiptarëve më 100 vjetorin e marrëdhënieve Shqipëri – SHBA

-

Presidenti i SHBA-së Biden përcolli vetë urimet më të mira me rastin e 100 vjetorit të vendosjes së marrëdhënieve diplomatike Shqipëria – SHBA

“Dua të falenderoj Shqipërinë për mikpritjen e afganëve. SHBA do të jetë së bashku me ju drejt së ardhmes. Do të ecim së bashku për të luftuar korrupsionin forcuar sundimin e ligjit dhe së bashku do të japim një të ardhme më të mirë për vendin”

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts