Friday, October 7, 2022
HomeKronikaShëngjin, një 25-vjeçare ka rrezikuar të mbytet në det, dërgohet me urgjencë...

Shëngjin, një 25-vjeçare ka rrezikuar të mbytet në det, dërgohet me urgjencë në spital

-

Një pushuese 25-vjeçare është rrezikuar të mbytet në plazhin e Kunës në Shëngjin.

Mësohet se të renë e ka përplas dallga dhe ka pirë ujë, duke humbur ndjenjat, si dhe ka pësuar fraktura.

Vajza është marrë me urgjence nga autoambulanca dhe dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Lezhës ku po merr trajtim mjekësor.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,518FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts