Sunday, February 25, 2024
HomeKronikaZjarr në katin e 8-të të një banese në Lezhë, gruaja transportohet...

Zjarr në katin e 8-të të një banese në Lezhë, gruaja transportohet për në spital

-

Një banesë në qytetin e Lezhës është përfshirë nga flakët.

Zjarri u shfaq në katin e 8-të të një pallati në rrugën Shtraus, por menjëherë ka mbërritur zjarrfikësja që neutralizoi situatën.

Në banesë ndodhej një grua e cila ka marrë disa dëmtime të lehta dhe është dërguar në spitalin rajonal të Lezhës jashtë rrezikut për jetën.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts