Thursday, November 30, 2023
HomeKronikaPërmbyset minibusi në Vermosh, lëndohen dy persona

Përmbyset minibusi në Vermosh, lëndohen dy persona

-

 

Një minibus është përmbysur në rrugë si pasojë e një aksidenti automobilistik në rrugën e Vermoshit, që mund të shkaktonte pasoja të rënda te pasagjerët.

lg.php.gif

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Rrapshës së Hotit, ku si pasojë të paktën dy persona kanë mbetur të lënduar dhe janë transportuar me autoambulancë në spital.

Minibusi ka pas rreth 20 pasagjerë ndërkohë qe policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka filluar hetimet për shkakun e këtij aksidenti i cili ka rrezikuar jetën e shumë udhëtarëve.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts