Sunday, December 10, 2023
HomePolitikëRama publikon pamjet e transformimit të DRSHTRR-së në Shkodër: Tërësisht ndryshe

Rama publikon pamjet e transformimit të DRSHTRR-së në Shkodër: Tërësisht ndryshe

-

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në Facebook pamje nga transformimi i qendrës së kontrollit teknik të Drejtorisë Rajonale të Shërbimeve të Transportit Rrugor. Në pamjet e publikuara nga kreu i qeverisë duket shndërrimi i qendrës dikur dhe aktualisht.

Krahas pamjeve, në postimin e tij, Rama shkruan: 

Ja edhe transformimi i Qendrës së Kontrollit Teknik, të DRSHTRR Shkodër, dhe kushtet sot, tërësisht ndryshe

Kjo qendër i shërben Bashkive: Shkodër, Malësi e Madhe, Pukë dhe Vau i Dejës, për mbi 55,821 mjete aktive dhe 90,374 drejtues mjeti.

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts