Monday, December 11, 2023
HomeAktualitetRama nxjerr shifrat: 38915 turistë francezë këtë viti vizituan Shqipërinë

Rama nxjerr shifrat: 38915 turistë francezë këtë viti vizituan Shqipërinë

-

“38915 turistë francezë e kanë vizituar Shqipërinë nga janari në korrik, dyfish më shumë se sa vitin e kaluar19184.
I vërtetë, plot histori, ngjyra, por mbi të gjitha informues dhe frymëzues është ky reportazh i Laurence Delpoux për lexuesit francezë🇫🇷
Përmes  bashkëbisedimeve me aktorë të turizmit shqiptar, janë të shumta vendet dhe më të shumta arsyet të cilat renditen si domosdoshmëri për t’u vizituar, nga plazhet e jugut deri tek Përmeti e Gjirokastra
Bel article sur l’Albanie dans le journal Femina

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts