Friday, May 24, 2024
HomePolitikëMbahet festivali i parë i skulpturës në rërë/ Pamjet e veçanta nga...

Mbahet festivali i parë i skulpturës në rërë/ Pamjet e veçanta nga bregdeti i Velipojës

-

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje interesante nga Velipoja, atje ku po mbahet festivali i parë i skulpturës në rërë “LAS Festival”.

Rama teksa ka postuar imazhet, i ka uruar shqiptarëve një fundjavë të mbarë.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me shpirtin artistik edhe në rërë të Velipojës, ju uroj një fundjavë të mbarë🙏
*festivali i parë i skulpturës në rërë “LAS Festival””, shkruan Rama.

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts