Monday, December 11, 2023
HomePolitikëMeta konfirmon në detyrë drejtorin e kabinetit

Meta konfirmon në detyrë drejtorin e kabinetit

-

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka konfirmuar Eriol Brahimllarin në postin e drejtorit të kabinetit të tij.

Meta shkruan se ka besim se ai do të japë kontribut në përmbushjen e objektivave të përbashkëta dhe përfshirjen e rinisë.

“Kënaqësi të konfirmoja sot z.Eriol Brahimllari si Drejtor të Kabinetit tim.

Besoj se ai do të japë një kontribut të rëndësishëm në përmbushjen e objektivave të përbashkëta dhe në veçanti në politikat tona për përfshirjen e rinisë dhe mbështetjen e familjeve të reja”, shkruan Meta.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts