Tuesday, July 23, 2024
HomePolitikëMinistri Çuçi mbledh drejtorët e policisë/ Prezanton sot zëvendësuesin e Gledis Nanos

Ministri Çuçi mbledh drejtorët e policisë/ Prezanton sot zëvendësuesin e Gledis Nanos

-

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi pritet të zhvillojë sot një mbledhje me drejtorët e Policisë në qarqe dhe drejtorët e departamenteve.

Raportohet se mbledhja do të nisë në orën 16:00.

Në këtë takim pritet të prezantohet edhe drejtori i ri i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit pas shkarkimit të Gledis Nanos. Muhamet Rrumbullaku pritet të emërohet në krye të Policisë së Shtetit.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts